El.zabezpečovací signalizace

Naše společnost instaluje již řadu let spolehlivé kanadské elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) PARADOX. Kanadská společnost PARADOX působí na trhu již více než 10 let. Pokrývá širokou nabídku komponentů EZS, od klasických PIR detektorů, přes ústředny střední třídy ESPRIT a SPECTRA až po ústředny pro střední a větší systémy DIGIPLEX. Výhodou těchto systémů je přijatelná cena, snadná obsluha a údržba, což je pro koncového uživatele velice příjemné.

El.požární signalizace

Naše společnost instaluje elektronickou požární signalizace (EPS) od společnosti SIEMENS. EPS SYNOVA FC330A je prověřena a certifikována následujícími institucemi :

ˇ NBÚ pro stupeň utajení „PŘÍSNĚ TAJNÉ“
ˇ Vojenský Technický Ústav Elektroniky Praha
ˇ Ministerstvo Vnitra ředitelství Hasičského záchranného zboru České Republiky
ˇ Požárně atestační a výzkumný ústav stavební Praha a.s.

Výzkum, vývoj, výroba, zahořování a výstupní kontrola každého jednotlivého prvku elektrické požární signalizace probíhá ve výrobních závodech firmy SIEMENS Building Technologies, divize Cerberus ve Švýcarsku, mj. firmy, která měla jako první na světě patentován požární hlásič již v roce 1947. Cesta na trhy cca 40 zemí světa probíhá prostřednictvím výhradně distribuční společnosti Alarmcom, která zajišťuje technicko-obchodní podporu instalačním firmám.